KS Podhalanin Biecz Gospodarze

Michał Gancarz Trener

gmichal88

03.10.2021

W sobotnie popołudnie przyszło Naszym seniorom mierzyć się z dobrze notowaną ekipą ze Starego Sącza. Trzeba przyznać, że drużyna Sokoła potrafi grać w piłkę. Spotkanie rozpoczęło się kilkoma błędami w Naszej defensywie co dało dobre sytuacje przyjezdnym. Po jednej z akcji piłka trafiła w słupek, a zaraz potem mamy rzut karny dla gości. Piłka na 11 metrze i ......... Rutana broni! Brawo. Mamy swoje sytuacje i 2 rzut rożny w końcu dobrze rozegrany. Gancarz mocno dośrodkowuje, Kozioł zbija do środka i tam Tomek uderza z głowy w bramkę. Mamy prowadzenie! Ekipa ze Starego Sącza jeszcze próbuje coś wyciągnąć z tej połowy lecz nieskutecznie. Druga część spotkania i mocny atak Sokoła. Akcja za akcję. W końcu dośrodkowanie w Nasze pole karne. Dwóch zawodników Podhalanina nie trafia głową w piłkę i dostaje ją skrzydłowy przeciwników, który mocnym strzałem ładuje piłkę w okienko. Gra znacznie się "otworzyła" przez co obie drużyny mają więcej okazji przed polem karnym. Pod koniec spotkania jeszcze drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ogląda zawodnik przyjezdnych. Spotkanie kończy się remisem. Trochę sprawiedliwym chociaż goście mogą być trochę bardziej zawiedzeni. Kolejny mecz już w następną sobotę o 11 w Podegrodziu z tamtejszą ekipą Grodu.