LKS Łużna Gospodarze

Mariusz Stawarz Trener

gmichal88

16.11.2021

W sobotnie popołudnie udaliśmy się na wyjazdowe spotkanie do Łużnej. Przeciwnik bardzo dla Nas niewygodny. I oczywiście pokazali na boisku charakter. Obie ekipy pozwalały sobie na granie z tyłu. Nie było znacznej przewagi z żadnej ze stron. Gospodarze więcej walczyli lecz to oni stracili pierwsi bramkę. Dośrodkowanie z rzutu rożnego zmienia na gola Zając. Świetnie wyskoczył i uderzył głową. Przez resztę pierwszej części spotkania niewiele się działo prócz jednej świetnej sytuacji dla Nas. Dośrodkowanie Kosiby M. z lewej strony, bramkarz trąca piłkę ręką i Kosiba K. uderza w słupek bramki. Druga część spotkania i Łużna musiała się "otworzyć". Efektem tego było kilka dobrych sytuacji. Jedną z nich zamienia na bramkę Kozioł. Podanie od Kiełtyki i uderzenie po "długim słupku" daje Nam 2 bramkowe prowadzenie. Następna akcja tym razem Kozłowskiego lewym skrzydłem, mija obrońce, wchodzi w pole karne i zagrywa do Kosiby K., który mocnym uderzeniem lewą nogą ładuje piłkę w siatce. Do końca spotkania jeszcze swoje sytuacje miał m. in. Kozioł, który minął bramkarza i dograł do Setlaka, który uderza niecelnie obok bramki. Gospodarze nie stworzyli większego zagrożenia choć trzeba im przyznać iż walczyli do końca. To zwycięstwo dało Nam awans na 6 pozycję w tabeli i o jej utrzymanie będziemy walczyli w niedzielę 21 listopada w Tęgoborzu w ostatnim meczu tego roku.

Dziękujemy kibicom za doping. Również chcemy serdecznie podziękować OSP KSRG Biecz za pomoc w zabezpieczeniu meczy, które rozgrywaliśmy na własnym obiekcie!