ULKS Korzenna Gospodarze

Mateusz Potykanowicz Kierownik drużyny

gmichal88

13.11.2022

Ostatnie spotkanie rundy jesiennej na remis. W pierwszej połowie niewiele się działo. Żadna drużyna nie sprawiła sobie klarownej sytuacji do wyjścia na prowadzenie. Dopiero w drugiej części spotkania zrobiło się ciekawie. Zaczęli gospodarze. Zagranie przez środek i sam na sam wychodzi ich napastnik lecz strzela obok bramki. Próbujemy rozegrać się ale boisko tego dnia sprawiało problem wszystkim. W końcu Korzenna wykorzystuje swoją sytuację. Napastnik wypuszcza piłkę obok bramkarza i już się wydaje, że nic z tej akcji nie będzie bo piłka zdążała za boisko lecz ten z bardzo małego kąta uderza i trafia. Na szczęście ta bramka Nas motywuje i zaczynamy w końcu stwarzać zagrożenie. Dośrodkowanie i główka Zająca zaraz obok bramki. Gospodarze niedługo cieszyli się z prowadzenia bo 8 minut później wyrównuje Bałut. Piłka przelatuje nad obrońcą, Darek go wyprzedza i lekkim "lobem" uderza nad bramkarzem. Do końca spotkania sporo emocji. ULKS ma również jedną świetną sytuację ale ich zawodnik uderza w bramkarza. Zając ponownie główkuje tym razem prosto w ręce bramkarza, a po główce Kozioł piłka odbija się od poprzeczki. Spotkanie dobre. Podobało się na pewno kibicom. Drużyna gospodarzy zagrała bardzo ambitnie co chwilami przekładało się na ich przewagę. Zasłużenie znajdują się w "czole" tabeli.

Dziękujemy Naszym kibicom za obecność, a ULKS Korzenna za udostępnienie świetnych zdjęć z tego spotkania.

Kończymy na 1 miejscu w tabeli z przewagą 9 punktów nad drugim Sokołem Stary Sącz.