Wiślanka Grabie Gospodarze

Łukasz Garlicki Kierownik drużyny

Administrator Admin

15.10.2018

W 13. minucie z gola mógł się cieszyć Korczyk. Zawodnik zespołu gości minimalnie chybiłpopodaniu Grabczyńskiego. W 25. minucie z bardzo dobrej stronypokazał się Szymala. Świetnie obronił strzał z dystansu Gładysza i dobitkę Leśniaka. Dwie minutypóźniej sędzia dopatrzył sie zagrania ręką w szesnastce zawodnika Wiślanki. Rzut karny wykorzystał Herman.

W 35. minucie lewym skrzydłem zaatakował Domoń. W końcowej fazie szarży zagrał do środka, gdzie niepilnowany Drabik wyrwonał stan rywalizacji. W 51. minucie naprowadzenie wyszli gospodarze. Kuligowski doszedł do futbolówki wrzuconej z rzutu rożnegoprzez Wasia i skierował ją do siatki.Pięć minutprzed końcem meczu skutecznie z narożnikapola karnego uderzył Bartula.

Niedziela 14października Wiślanka Grabie – LKS Jawiszowice2:2

Bramki:0:1 Herman rzut karny 25., 1:1 Drabik 35., 2:1 Kuligowski 51., 2:2 Bartula85.

Składy:

Wiślanka Grabie:Kobyłka, Domoń, Czajka, Kuligowski, Waś, Gładysz,Panek, Sołtys, Leśniak zm. 79. Jaworski, Warylak zm. 75. Pułka, Drabik zm. 77. Kmak.

LKS Jawiszowice:Szymala, Nalepa, Grabczyński, Kabara, Nagi, Bednarczyk zm. 52. Skęczek, Szymonik, Tworek, Herman, Hałat zm. 77. Bartula, Korczyk. Trener: JarosławPłonka.