IV liga: Świetny mecz w Oświęcimiu !!!

W sobotnie popołudnie seniorzy Pcimianki pewnie pokonali na wyjeździe Unię Oświęcim 1-3. Bramki dla Pcimianki zdobywali: Bartłomiej Chlebda, Michał Banik i Karamo Sane. Nasza drużyna zagrała koncertową pierwszą połowę, po której wygrywała już 3-0 a spokojnie mogła 5-6 do 0, gdyby wykorzystała wszystkie okazje. Druga połowa to już spokojniejsza gra naszej drużyny, która mniejszym nakładem sił chciała dowieźć zwycięstwo do końca. Unia ostatecznie zdobyła jedną bramkę, ale Czarno-Czerwoni w pełni kontrolowali przebieg meczu. Ogólnie mówiąc Pcimianka zagrała jeden z najlepszych meczy w sezonie a wynik 3-1 to najmniejszy wymiar kary. Już w najbliższą niedzielę nasza drużyna zagra ostatni mecz w sezonie. Na własnym stadionie podejmować będziemy spadkowicza z 3 ligi MKS Trzebienie-Siersza.