Juniorzy młodsi gromią Górnik Wieliczka!

Końcówka tego sezonu I ligi myślenicko-wielickiej juniorów młodszych jest naprawdę bardzo emocjonująca. Na kolejkę przed końcem Puszcza Niepołomice z przewagą dwóch punktów prowadziła nad drugą Pcimianką. W ostatniej kolejce Pcimianka na własnym stadionie rozgniotła Górnik Wieliczka 9:1. Gospodarze wyszli na to spotkanie znacznie bardziej zmotywowani, przewyższali Górników agresją, warunkami fizycznymi, ale również indywidualnymi umiejętnościami fizycznymi. Już w drugiej minucie głową trafił Stawowy po dobrej wrzutce z rzutu rożnego. Chwilę później strzałem zza pola karnego podwyższył Kolbiarz. Później dwie sytuacje sam na sam zamienił na bramki Banik. Jeszcze przed przerwą gościom udało się zdobyć bramkę do szatni. Pcimianka mogła prowadzić więcej, jednak swoich stuprocentowych szans nie wykorzystali Mirek i Kolbiarz. Druga połowa zaczęła się od wyraźnej dominacji Pcimianki. Górnik miał spore problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy, a gospodarze byli bezlitośni w strzelaniu kolejnych bramek. Trzy bramki trafił Mirek, jedną dołożył Banik czym skompletował hat-tricka, a z karnego trafił Mizera. Pomimo wysokiej wygranej Pcimianki awans dalej jest nierozstrzygnięty. Puszcza wygrała spotkanie z Dalinem i jedyny mecz jaki został w tej rundzie, to zaległe spotkanie Pcimianki z Górnikiem i to ono rozstrzygnie kto awansuje.

Skład: Gaudyn, Koźmik, Stawowy, Ciężkowski, Kowalcze, Mizera, Mirek, Grzęda, Firek, Kolbiarz, Banik, Dziadkowiec, Drabik, Mucha, Wątor, Kozak.