MLJM: Pcimianka rozbiła Sołę Oświęcim 4 do 1

MLJM: Pcimianka rozbiła   Sołę Oświęcim 4 do 1

Drużyna Pcimianki na trzecią kolejkę ligową w małopolskiej lidze juniorów młodszych udała się do Oświęcimia,by walczyć o kolejne punkty z tamtejszą Sołą. Początek pierwszej połowy należał do gospodarzy ,którzy już w 10 minucie zdobili bramkę z rzutu rożnego ,później spotkanie wyrównało się i mecz toczył głownie w środkowej strefie boiska.W 30 minucie indywidualna akcja popisał się Mirek ,który został sfaulowany w polu karnym .Sam poszkodowany podszedł to piłki ,ale niestety nie wykorzystał rzutu karnego i wynik do przerwy nie uległ zmianie.Po zmianie stron Pcimianka ruszyła do ataku i na efekt nie trzeba było długo czekać ,bo już 50 minucie celnie główkował Daniel Pandyra po dograniu z rzutu rożnego przez Kolbiarza.Zaledwie 4 minuty później pięknym strzałem z dystansu w dłuższy rogu bramki 25 metrów popisał się Mateusz Leżański i Pcimianka wyszła na prowadzenie 1 do 2.I dcą za ciosem dosłownie 5 minut później Kamil Grzęda zdobył najpiękniejsza bramkę w tym spotkaniu popisując się przepiękna przewrotka z 8 metra podwyższając wynik na 1 do 3.Wynik tego spotkania w 65 minucie na 1 -4 ustalił Mirek Daniel zdobywając bramkę z rzutu karnego podyktowanym na Danielu Pandyrze,który wychodząc na czysta pozycje został sfaulowany przez golkipera Soły.Wynik już nie uległ zmianie ,duże brawa należą się młodym zawodnikom za zdobycie cennych punktów na tak trudnym terenie.

Sklad: Gaudyn,Leśniak,Cieżkowski,Stawowy,Kozak,Grzęda ,Mirek,Mizera,Kolbiarz,Pandyra, Leżański oraz Bierówka,Drabik,Jaśkowiec Kacper

Już w najbliższa sobotę o godzinie 11.00 w Pcimiu juniorzy młodsi rozegrają kolejne spotkanie ligowe ,a przeciwnikiem będzie Okocimski Brzesko .