Porażka w pucharze.

Seniorzy Pcimianki dość nieoczekiwania odpadli z Pucharu Polski przegrywając na wyjeździe z Beskidem Tokarnia aż 3-0. Pcimianka pojechała do Tokarni nie w optymalnym składzie, brakowało bowiem aż 7 czołowych zawodników. Beskid to lider A-klasy i zarazem bardzo mocna drużyna, ale nawet nie w pełnym składzie takie mecze Pcimianka powinna zwyciężać z drużyną grającą 2 ligi niżej. Pcimianka jednak raziła nieporadnością czego dowodem mogą być 2 niewykorzystane rzuty karne. Najpierw przez Olszanickiego a następnie przez Poniedziałka. Beskid zagrał zdecydowanie bardziej ambitnie i między innymi dlatego zasłużenia awansował dalej. Drużynie z Tokarni życzymy sukcesów a Pcimiance pozostaje walka w lidzę.