U:15 Na remis z Cracovią w kolejnym sparingu!!!

W piatek drużyna trampkarzy głównie z rocznika 2004 rozegrała kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem podopieczni trenera Mariusza Bajaka mierzyli się z Cracovią Kraków. Mecz odbył się na obiekcie Cracovii przy ulicy Wielickiej. Mimo silnych opadów śniegu obie drużyny zagrały dobre spotkanie, które zakończyło się wynikiem 4:4. Za energetyczne wsparcie drużyn Pcimianki serdecznie dziękujemy Grupie Energa !!!

Mecz z Cracovią został rozegrany na sztucznym boisku Cracovii o godzinie 19:30. Grano 2 x 45 minut. Strzelanie rozpoczęli Czarno – Czerwoni, którzy w pierwszej połowie lepiej operowali piłką, trzeba jednak zaznaczyć, że w szeregach Pcimianki wystąpiło kilku zawodników z rocznika 2003. Strzelanie dla Pcimia rozpoczął Mirochna Jacek, który po świetnym podaniu Filipa Rapacza idealnie przymierzył tuż przy słupku. Pasy odpowiedziały dopiero w końcówce pierwszej połowy. Dwukrotnie bramki padły z rzutu rożnego, gdzie w zamieszaniu podbramkowym większym sprytem wykazali się zawodnicy Cracovii. Pcimianka zdołała jeszcze wyrównać, tuż przed gwizdkiem arbitra kończącym pierwszą odsłonę. Najpierw świetnym prostopadłym podaniem popisał się Bartłomiej Ostafin, z którego skorzystał Wydra Wojciech. Bramkarz Cracovii w pierwszej fazie stał jeszcze na posterunku, jednak wobec „dobitki” Filipa Rapacza był już bezradny.

W drugiej połowie mecz się wyrównał. Prowadzenie dwukrotnie obejmowali Krakowianie. Po błędzie jednego z obrońców Czarno – Czerwonych, napastnik Cracovii będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem Pcimianki trafił do siatki. Wyrównanie dał Ireneusz Michorczyk, który huknął nie do obrony z dystansu. Asystował mu Jakub Kozak. Pasy ponownie wyszły na prowadzenie po celnym uderzeniu skrzydłowego tuż pod poprzeczkę. Wynik w końcówce ustalił Mirochna Jacek po indywidualnym „rajdzie” niemal przez całe boisko.

Skład: Rychlicki, Gwiżdż, Jaśkowiec, Majchrzak, Słowik, Ostafin, Mirochna, Michorczyk, Kozak, Rapacz, Filipek, Kuś, Sraga, Tyrpuła, Kania, Szczepaniak, Mistarz, Wydra.