U-17.Zwycięstwo na inaugurację sezonu z Unią Tarnów 2 do 1.

Na inaugurację sezonu 2018/2019 w MLJM zespół Pcimianki podejmował na własnym boisku ekipę Uni Tarnów.Mecz lepiej rozpoczęła Pcimianka , która przejęła inicjatywne na boisku stwarzając kilka groźnych sytuacji,Najlepsza miał Jakub Kozak w 25 minucie gdzie pod dograniu Kamila Drabika z bocznego sektora boiska przestrzelił głową tuz nad poprzeczka Uni. Podopieczni trenera Marka Marszalika starali się więc strzelać z dystansu, ale próby Mateusza Leżańskiego i Piotra Kolbiarza nie przyniosły zamierzonego efektu. Skutecznie w tych sytuacja interweniował golkiper z Tarnowa. W 35 minutach Unia wyszła na prowadzanie wykorzystując wyrzut z autu z bocznego sektora boiska gdzie zawodnik gości zdołał dobić piłkę przegrana głowa przez kolegę z swej z drużyny.Do przerwy  wynik nie uległ zmianie i Unia  prowadziła z Pcimianka 0-1.W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, Pcimianka miał większe posiadanie piłki, a zespół z Tarnowa starał się wyprowadzać kontry. Drużyna Pcimianka dążyła  do zdobycia bramki i doprowadzenia do remisu.W 72 minucie wpuszczony po przerwie Ostafin Bartek zagrał piłkę prostopadła do Kolbiarza ,który wyszedł sam na sam z golkiperem Uni i doprowadził do remisu .Wydawało się ze mecz zakończy się remisem ,lecz Pcimianka zadała w końcówce spotkania decydujący cios .w 78 minucie Pandyra Daniel wyszedł sam na sam z bramkarzem Uni  ,ograł go i dograł piłkę wzdłuż bramki do Luberdy Filip ,który zdobył bramkę na wagę trzech punktów.Pcimianka wygrała to spotkanie zasłużenie bo w przeciągu całego spotkania była drużyna zdecydowanie lepsza.

Pcimianka Pcim -Unia Tarnów 2-1

Bramki:Kolbiarz,Luberda

Skład: Gaudyn,Majchrzak,Jaśkowiec,Leśniak,Kowalcze,Drabik,Pandyra,Mizera,Leżański,Kozak Kolbiarz,Ostafin,Luberda,Szlachetka,Słowik,Hanusiak,Bajerek