U15: Wygrana Trampkarzy z Dalinem i Pogonią Skotniki w ramach przygotowań do rundy wiosennej

Przed tygodniem swoje ostatnie mecze kontrolne rozegrali trampkarze. Rocznik 2004 spotkał się w Skotnikach z tamtejszą Pogonią, a ich starsi koledzy – rocznik 2003 w Myślenicach podejmował Dalin. Obie nasze drużyny kończą przygotowania do rundy wiosennej. Młodsi zawodnicy kategorii trampkarza już za tydzień przystąpią do rundy rewanżowej w Małopolskiej Ligi Trampkarza 2004. Rocznik starszy w wiosennej rundzie wystąpi w I Lidze Myślenicko – Wielickiej.Za energetyczne wsparcie drużyn Pcimianki serdecznie dziękujemy Grupie Energa !!!

KS Pcimianka – KS Pogoń Skotniki 1:0

Spotkanie z Pogonią Skotniki było ostatnim sparingiem przed rundą wiosenną. Mecz zakończył się zwycięstwem Czarno – Czerwonych po bramce samobójczej jednego z obrońców. Przeciwnik przed przerwą zawiesił wysoko poprzeczkę dla podopiecznych trenera Bajaka Mariusza. Niebiescy lepiej operowali piłką, nie wiele jednak z przewagi w posiadaniu piłki wynikało. Sytuacje dogodniejsze do zdobycia bramki mieli bowiem Czarno – Czerwoni. W drugiej połowie Pcimianka złapała już rytm i zdecydowanie lepiej prezentowała się na tle gospodarza. Dogodne okazje do objęcia prowadzenia mieli min Rapacz Filip i Wydra Wojciech. W końcówce zawodów w objęciu prowadzenia pomogli gracze Pogoni, którzy trafili do siatki własnej bramki.

KS Pcimianka – KS Dalin Myślenice 9:4
W ostatnim meczu kontrolnym rocznika 2003 Pcimianka zmierzyła się Dalinem Myślenice. W składzie Pcimianki z różnych względów zabrakło miedzy innymi bramkarzy – Łukasza Gaudyna i Tymoteusza Hanusiak. Nie obecni byli również: Jaśkowiec Kacper, Kozak Jakub, Bajerek Bartłomiej, Ostafin Bartłomiej. Mimo kilku nieobecnych podopieczni trenera Bajaka nie mieli problemów z pokonaniem Myśleniczan. gospodarz co prawda objął dwubramkowe prowadzenie, jednak były to jedynie miłe złego początki.. Czarno – Czerwoni szybko wyszli na właściwe tory. Do siatki gospodarzy trafił jeszcze przed przerwą dwukrotnie Rapacz Filip. Po jednej bramce dołożył Zborowski Patryk i Szlachetka Maksymilian. D drugiej Pcimianka nadal dominowała na boisku. Warte odnotowania były dwie nieprzeciętnej urody bramki skrzydłowego Pcimianki – Jacka Mirochna.

Mocy dodaje nam:
Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianki Pcim