Wspieraj nas!

Szanowni Państwo,

Piłka nożna jest od wielu lat najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie, gromadzącą największą liczbę kibiców. Na całym świecie w rozgrywkach na różnym poziomie bierze udział 265 milionów zawodników. W Polsce piłka nożna jest również bezdyskusyjnie najpopularniejszym sportem od kilkudziesięciu lat, który uprawia regularnie kilka milionów Polaków.

Warto w tym miejscu podkreślić fakt, że piłka nożna w Pcimiu ma również wieloletnie tradycje sięgające 1969 roku. Obecny sezon piłkarski to debiut Pcimianki w IV lidze, która przyciąga coraz to większą liczbę kibiców. Wierzymy, że dzięki partnerskiej współpracy ze sponsorami, zaangażowaniu rodziców, wsparciu kibiców, a także mediów możemy osiągnąć zamierzone cele.

Zarząd Klubu Pcimianki Pcim zachęca Państwa firmę do nawiązania współpracy z naszym klubem w obecnym sezonie 2016/2017. Założeniem Klubu Pcimianka Pcim jest profesjonalne kształcenie jak największej ilości dzieci i młodzieży, które w przyszłości będą mogły spróbować swoich sił w piłce seniorskiej. Wraz z powstaniem Szkółki Piłkarskiej Pcimianki, Klub obrał nową strategię zarządzania, opierając się głównie na wychowankach, stąd też nacisk na kompleksowy system szkolenia dzieci i młodzieży.

W dalszej części prezentujemy Państwu ofertę reklamowo-sponsorską, w której zawarto różne propozycje współpracy. Mamy nadzieję, że i Państwa firma zostanie naszym partnerem biznesowym, a wzajemna współpraca pozwoli na obustronną satysfakcję.

1. Sponsor

Nasza oferta dla potencjalnego sponsora zawiera wiele możliwości reklamowych i marketingowych wykorzystujących potencjał Klubu. Korzyści oferowane w zamian za współpracę z naszym Klubem:

• umieszczenie logo sponsora na koszulkach lub dresach sportowych wybranej drużyny
  • umieszczenie baneru reklamowego (6x3m) na Stadionie Pcimianki – ogrodzenie od strony rzeki Raba (doskonale widoczne zarówno z trybuny jak i z popularnej „Zakopianki”
  • umieszczenie reklamy sponsora na stronie internetowej www.pcimiankapcim.futbolowo.pl
  • umieszczenie logo sponsora na materiałach poligraficznych (plakaty oraz ulotki dotyczące naborów do Szkółki Piłkarskiej)
  • umieszczenie reklam na imprezach organizowanych przez KS Pcimianka Pcim
  • certyfikat pamiątkowy potwierdzający status sponsora Klubu

2. Partner klubu

Nasz Klub przewiduje także współpracę na zasadzie barteru, gdzie wartość pakietu reklamowo - marketingowego będzie adekwatna do wartości rynkowej wyrobów lub usług przekazanych na rzecz klubu. Przykładowa lista niezbędnych rzeczy potrzebnych w Klubie:

• sprzęt sportowy: piłki, stroje, koszulki treningowe, dresy.
  • woda, napoje.
  • materiały poligraficzne: plakaty, ulotki.
  • pomoc w transporcie na mecze oraz turnieje.
  • usługi cateringowe,
  • zaopatrzenie w niezbędne artykuły apteczne: maści, opatrunki.

INFORMACJE O KLUBIE:

Klub Sportowy Pcimianka Pcim