4 nowych zawodników w Pcimiance !

W dniu wczorajszym zarząd Pcimianki potwierdził transfery 4 nowych zawodników do gry w IV lidze. Są nimi Daniel Nowak, Mariusz Gnyla, Yevgeniy Grygorus (wszyscy poprzednio Orkan Szczyrzyc) i Mateusz Kubik (poprzednio Beskid Andrychów)...

Daniel Nowakto 37-letniśrodkowy obrońca. Poprzednio występował w IV ligowym Orkanie Szczyrzyc. Ma 186 wzrostu i 88 kg wagi. Pozyskanie środkowego obrońcy było dla klubu priorytetem, gdyż jedynym nominalnym "stoperem" był Mariusz Bajak. Przez całą rundę jesienną u jego boku grał boczny obrońca Bartosz Poniedziałek, który jednak lepiej się czuje jako boczny obrońca.

Mariusz Gnylato 30-letniśrodkowy pomocnik. Poprzednio występował w Orkanie. Wcześniej m.in w Alwernii, Okocimskim Brzesko czy Garbarnii Kraków.

Yevgeniy Grygorusto 21 letniśrodkowy pomocnik. Poprzednio występował w Orkanie, a wcześniej w Kalwariance.

Mateusz Kubikto 21 letniboczny obrońca. Ma 176 wzrostu, 73 kg wagi. Poprzednio występował w Beskidzie Andrychów.

Na pewno wszyscy Ci czterej zawodnicy będą znaczącymi wzmocnieniami naszej drużyny. Wszyscy już grali na czwartoligowych boiskach i powinni podnieść jakość drużyny.

Pcimianka bardzo bliska jest pozyskania jeszcze jednego zawodnika. Prawdopodobnie uda się to zrobić już w poniedziałek i na kolejny mecz będzie on do dyspozycji trenera.