IV liga: Hutnik okazał się za mocny

Seniorzy Pcimianki przegrali wczoraj na wyjeździe z liderem rozgrywek drużyną Hutnika Kraków 3-1 (1-1). Pomimo porażki nasza drużyna pozostawiła dobre wrażenie długo stawiając opór faworyzowanym gospodarzom. Pcimianka prowadziła od 30 minuty po bramce Bartosza Poniedziałka. Hutnika wyrównał tuż przed przerwą po pięknej bramce z rzutu wolnego. W drugiej połowie Hutnik osiągnął przewagę co udokumentował między 65 a 68 minutą strzelając 2 bramki. Pcimianka kończyła mecz w "10" po dwóch żółtych kartkach dla Piotra Muniaka. Już w najbliższą sobotę ostatni mecz sezonu. Na własnym stadionie zmierzymy się z Górnikiem Wieliczka.

Hutnik - Pcimianka 3:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Poniedziałek 31, 1:1 Kędziora 41, 2:1 Świątek 65, 3:1 Kędziora 68 karny.

Hutnik: Jękot - Janecki (70 Barnaś), Jaklik, Bienias (46 Radwanek), Tetych - Sobala, A. Siatka (75 Lejda), Kędziora, Świątek, M. Siatka (46 Antoniak) - Dybek (37 Pachowicz).

Pcimianka: Migdał - Filipek (75 Szlachta), Sadio, Czapla, Silczuk - Muniak, Pietrzyk (66 Zięba), Gładysz, Luberda, Poniedziałek (60 Olszanicki) - Ciećko.

Sędziował: K. Sikora (Kraków). Czerwone kartki: Sobala (87, po drugiej żółtej) - Muniak (80, po drugiej żółtej). Widzów: 800.