Juniorzy młodsi liderem!

Juniorzy młodsi Pcimianki rozjechali na własnym stadionie Karpaty Siepraw 8:0. Przed meczem cel był tylko jeden, a mianowicie trzy punkty, gdyż drużyna Karpat w tym sezonie zdobywała punkty tylko z outsiderami. Goście od początku dali się zepchnąć na własną połowę i oddali inicjatywę. W piętnastej minucie wynik strzałem głową otworzył Ciężkowski, który ostatnio imponuje formą godną Kamila Glika. Chwilę później na 2;0 podwyższył Kolbiarz. Z każdą minutą goście bronili się coraz bardziej rozpaczliwie, a napór Pcimianki bezwzględnie rósł. Po jednym z wielu strzałów z dystansu, pierwszy do dobitki dopadł Mirek i to on cieszył się z trzeciego gola dla drużyny. Jeszcze przed przerwą  Kolbiarz pewnie wykorzystał rzut karny, a sytuację sam na sam Mirek i po 40 minutach było 5:0. Drugą połowę Pcimianka otworzyła mocnym akcentem, a konkretniej bramką Grzędy. Do ostatecznego wyniku bramki dołożyli jeszcze Dziadkowiec i Stawowy. Karpaty przez cały mecz nie wykreowały sobie nawet pół sytuacji, więc wysoki wynik w tym wypadku jest jak najbardziej zasłużony. Dzięki temu zwycięstwu, Pcimianka przynajmniej do jutra okupować będzie pozycję lidera z 15 punktami w sześciu meczach.

Skład: Łukasz Gaudyn, Miłosz Ciężkowski, Piotr Stawowy, Artur Leśniak, Jarosław Kowalcze, Maciej Mizera, Dariusz Firek, Piotr Kolbiarz, Kamil Grzęda, Daniel Mirek, Maciej Banik, Michał Dziadkowiec, Patryk Wątor, Miłosz Mucha