PP Myślenice: Pcimianka w finale !

W rozegranym wczoraj meczu półfinałowym Pucharu Polski na szczeblu Podokręg Myślenice Pcimianka pokonała na wyjeździe przedstawiciela "okręgówki" Tempo Rzeszotary 1-3. Bohaterami meczu zostali dwaj 17-letni napastnicy Naszego klubu, którzy zdobyli po jednej bramce! Do przerwy prowadziliśmy 1-0 po bramce naszego juniora Jana Dziadkowca. W 80 minucie na 2-0 podwyższył Grzegorz Silczuk i wydawało się, iż losy meczu są rozstrzygnięte. Chwilę później Tempo jednak zdobyło bramkę kontaktową i w końcówce zrobiło się nerwowo. Na szczęście w 90 minucie wynik meczu ustalił inny junior naszego klubu Maciej Banik i Pcimianka zasłużenie wygrała to spotkanie. Bramki zdobyte przez tak młodych zawodników po raz kolejny pokazują, że w klubie jest świetne szkolenie młodzieży a Trener nie boi stawiać się na naszych młodych zawodników.

Przypomnijmy, iż Pcimianka jako czwartoligowiec Puchar zaczynała od 4 rundy. W tejże rundzie nasza drużyna wylosowała wolny los i pierwszy swój mecz zagrała dopiero w półfinale. W finale nasza drużyna zmierzy się z Rabą Dobczyce, która w półfinale pokonała Orzeł Myślenice 2-0 a wcześniej Dalin Myślenice 3-1.