Umowa sponsorska z Grupą Energa podpisana również w sezonie 2018/2019!

Miło nam poinformować iż Klub Sportowy Pcimianka w sierpniu 2018 roku podpisał umowę sponsorską z Grupą Energa na kolejny sezon piłkarski 2018/2019. Jest to już druga umowa podpisana z Grupą Energa. W ramach umowy Klub zakupił już stroje sportowe dla grupy juniorów starszych i młodszych. Szkółka Piłkarska w ramach umowy zorganizuje cykl turniejów dla najmłodszych w okresie listopad – styczeń. Grupie Energa SA serdecznie dziękujemy za finansowe wsparcie Szkółki Piłkarskiej oraz Klubu Sportowego Pcimianka.

GRUPA ENERGA
Jedna z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jeden z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Jej podstawą działalności jest wytwarzanie, dystrybucja, obrót energią elektryczną i cieplną oraz obrót gazem. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 185 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.