Juniorzy młodsi: Remis na inaugurację

Juniorzy młodsi w pierwszym meczu po przerwie zimowej wywieźli remis4:4z boiskaJadwigi Kraków.

Mecz dla naszej drużyny zaczął się bardzo dobrze, gdyż szybko objęła prowadzenie po strzale głowąKarola Muniakaktóry przelobował bramkarza gospodarzy. Niestety drużyna Jadwigi zdołała wyrównać już cztery minuty później, a następnie dostała niesłusznego karnego który został wykorzystany i na tablicy widniało 2:1. Pcimianka wyrównała po ładnej akcji i efektownym zgraniu piętąJakuba Jugowcapo czym sytuację sam na sam pewnie wykorzystałMaciej Banik. Przed końcem pierwszej połowy Jadwiga zdołała zdobyć jeszcze jedną bramkę po niefortunnym samobóju Daniela Mirka. Po przerwie Pcimianka wyszła zmotywowana aby odrobić straty i po chwili z karnego wyrównałPiotr Panek, a następnie zdobył piękną bramkę z rzutu wolnego. W końcówce gospodarze zdołali jeszcze zdobyć bramkę dającą im jeden punkt po błędzie w obronie Pcimianki. Mecz nie był całkiem jednostronny, ale Pcimianka zasłużyła na więcej niż remis, mimo nie najlepszej gry w obronie. W meczu zadebiutowało dwóch nowych zawodników:MikołajJanickiorazMateusz Karpierz.

Skład: Bierówka, Korzeń, Stawowy, Firek, Filipek, Jugowiec, Panek, Mirek, Dziadkowiec, Muniak, Banik, Janicki, Karpierz