IV liga: Dalin zwycięża na boisku w Pcimiu.

Niestety, po raz kolejny w czwartoligowych derbach powiatu myślenickiego Dalin Myślenice okazał się lepszy od Pcimianki zwyciężając 0-2 (0-1). Mecz rozgrywany na bardzo mokrym i grząskim boisku stał na wysokim poziomie i mógł się podobać kibicom. Obydwie drużyny pomimo złego stanu murawy postawiły na szybki i ofensywny futbol. Emocji nie brakowało od początku do końca meczu pod obiema bramkami. Zarówno Pcimianka jak i Dalin stworzyły sobie w ciągu meczu sporo okazji. Niestety dla kibiców Naszego Klubu to goście wykorzystali dwie z nich i ostatecznie cieszyli się z 3 punktów. Pcimianka swoich dobrych szans nie wykorzystała i z boiska schodziła pokonana.

IV liga (Kraków-Wadowice), 28.10.2018
Pcimianka Pcim - Dalin Myślenice 0:2 (0:1)
Górecki Jakub, Kawula Mateusz

Żółte kartki:Górecki O. (Dalin) – Chibueze, Silczuk, Sierakowski, Czapla (Pcimianka)