Juniorzy starsi rozbijają Gdovię!

Juniorzy starsi Pcimianki wygrali kolejne spotkanie. Tym razem ich ofiarą padła Gdovia Gdów, która została rozbita 9:2. Od początku meczu Pcimianka dyktowała rywalom swoje warunki co też widać było na boisku. Wynik do przerwy to 5:1, a zespół Pcimianki dopiero się rozpędzał. Popis umiejętności w tym spotkaniu dał Luberda, który aż pięciokrotnie pokonywał bramkarza rywali. Do tego Zięba dorzucił hat-tricka, a Muniak jedną bramkę. Do zakończenia rundy Pcimiance zostało tylko jedno spotkanie, czyli zaległy mecz z liderem- Górnikiem. W najlepszym wypadku juniorzy zakończą rundę na drugiej pozycji, w najgorszym na trzeciej.

Skład: Barlik, Mizera, Korzeń, Filipek, Muniak, Luberda, Zięba, Janicki, Hanusiak, Łabuz, Mucha, Leśniak.