MLT z rocznikiem 2008.

Zawodnicy z rocznika 2008 wzięli udział w kolejnej serii gier "Małopolskiej Ligi Talentów". Niestety szczęście tym razem było po stronie przeciwników. Dobra gra nie zawsze szła w parze z wynikami. W każdym z meczów było dużo walki o korzystny rezultat. Zawodnicy z Pcimia pokazali, że potrafią grać w piłkę. Kreowali dużo okazji, ale brakowało wykończenia pod bramką rywala. Lepsza skuteczność spowodowałaby, że to zawodnicy z Pcimia mogliby schodzić z boiska z podniesioną głową. W każdym spotkaniu wszyscy zawodnicy zostawiali dużo zaangażowania i widać było u nich wolę walki, ponieważ w momencie gdy przegrywali potrafili wzajemnie się motywować i współpracować. Świetnie reagowali na stratę bramki. Nie załamywali się, tylko wierzyli, że są w stanie wygrać spotkanie. Liczymy, że następnym razem szczęście będzie po naszej stronie.

Wyniki w poszczególnych meczach:

➡️AP Wieliczka - Pcimianka Pcim 2:1
⚽Bramki: Oliwier Kozak