Piknik rodzinny z Energą na zakończenie sezonu za nami!

W środę 18 czerwca Szkółka Piłkarska Pcimianka w ramach współpracy z Grupą Energa SA zorganizowała Piknik Rodzinny, który był jednocześnie zakończeniem sezonu piłkarskiego 2018/2019. Równolegle na głównym boisku rozgrywany był mecz barażowy Juniorów Starszych o awans do Małopolskiej Ligi Juniora Starszego.

Podczas pikniku swoje mecze rozgrywali najmłodsi nasi wychowankowie. Rozpoczęli chłopcy kategorii Skrzat i Żak, a następnie na boisku pojawili się zawodnicy kategorii Orlik i Młodzik. W przerwie miedzy meczami zawodnicy mieli możliwość wspólnej zabawy korzystając z możliwości dmuchanego zamku, który był do dyspozycji wszystkich naszych młodych piłkarzy.

W czasie wspólnej zabawy nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku, który przygotowali niezastąpieni i zawsze chętni do pomocy Rodzice naszych podopiecznych. Bardziej aktywni, mogli się posilić, kosztując przysmaków klubowego grilla.

Za wsparcie finansowe, dzięki któremu Piknik z Energa mógł się odbyć serdecznie dziękujemy Grupie Energa SA. Podziękowania kierujemy również pod adresem Pana Roberta Bylicy - Dyrektora GOKiS-u w Pcimiu, Firmy Bzomex, Składu Budowlanego Adam, oraz Pani Marty Brzezickiej i Karoliny Jędrysek. Za organizację poczęstunku serdecznie dziękujemy Pani Ani Majchrzak, która zawsze służy pomocą, a także Romanowi Olszanickiemu, za smacznie wypieczone kiełbaski na grillu :)

Mocy dostarcza nam:

Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianka Pcim