Podsumowanie Turnieju Energa CUP 2019

Za nami dni pełne wrażeń! A wszystko za sprawąturnieju Energa CUP 2019, organizowanego w ramach podpisanej Umowy Sponsorskiej z Energą w sierpniu 2018 roku. Podczas całego turnieju najmłodsi adepci piłki nożnej zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zdobywając kolejne cenne doświadczenie piłkarskie.Rozgrywki odbyły się w świetnej atmosferze oraz sportowej rywalizacji.

Kto nie był świadkiem tego spektaklu może żałować! Doborowa obsada zapewniła chwile niezapomnianych emocji.W meczach nie zabrakło dramaturgii, pięknych bramek oraz spektakularnych interwencji bramkarskich.

Na zakończenie turnieju z każdej drużyny został wyróżniony najlepszy zawodnik, który otrzymał pamiątkową statuetkę i piłkę. Jednak tak naprawdę tutaj wszyscy byli zwycięzcami!

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i trenerom za wspólną rywalizacje i przybycie, a Rodzicom za gorący doping!

Ogromne podziękowania dla Grupy Energa - głównego Sponsora turnieju.

Mocy dostarcza nam:

Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianka Pcim