Seniorzy: Zwycięstwo w pierwszym sparingu.

W sobotni poranek zespół Seniorów Pcimianki spotkaniem sparingowym z drużyną Sparty Kazimierza Wielka rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/2019.W drużynie Pcimianki z różnych względów zabrakło kilku podstawowych zawodników. Okazję pokazania swoich umiejętności mieli m. in. wychowankowie naszej Szkółki Piłkarskiej - Daniel Mirek i Piotr Stawowy
KS Pcimianka Pcim - Sparta Kazimierza Wielka 5:4 /Chibueze x2,Jan Dziadkowiec, Konrad Wrześniak oraz zawodnik testowany/.
Skład: Jękot, Flig, Pandyra K, Mouhamadou, Czapla - Zięba, Wrześniak, Banik M, Jugowiec, Chibueze - Dziadkowiec oraz Bodzioch, Stawowy, Mirek, Testowany.
W kolejnym meczu sparingowym pierwsza drużyna Pcimianki zmierzy się w Nowym Targu z ekipą Lubania Maniowy.

Mocy dostarcza nam:

Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianka Pcim