U-17:Juniorzy młodsi rozbijają lidera z Paszkówki aż 7:1

Juniorzy Młodsi Pcimianki w trzynastej kolejce ligowej pokonali na własnym boisku Dąb Paszkówka 7:1.

Wczorajsze zwycięstwo naszej drużyny ani przez moment nie było zagrożone. Nasi juniorzy od początku do końca spotkania dominowali nad zawodnikami z Paszkówki a wynik 7:1 to najmniejszy wymiar kary w dzisiejszym meczu. Strzelanie w meczu z Dębem rozpoczął już 25 minucie Kamil Grzęda. Pięć minuty później było już 2:0 dla czarno-czerwonych po trafieniu Daniela Mirka z rzutu karnego. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie. Po przerwie nasi zawodnicy podkręcili tempo i zaaplikowali gościom jeszcze pięć kolejnych bramek. Które zdobyli: Daniel Mirek x2 Maciej Banik ,Daniel Pandyra oraz padła bramka samobójcza.. W ostatniej kolejce nasi juniorzy młodsi zmierzą się na wyjeździe ze Dunajcem Nowy Sącz. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o godz. 12:30 w Nowym Sączu.
Pcimianka-Dąb Paszkówka 7:1(2-0)
Bramki:Grzęda,Mirek x3 Banik ,Pandyra, gol samobójczy
Pcimianka:Gaudyn,Stawowy,Ciężkowski,Leśniak,Kozak,Mirek,Leżański,Pandyra,Grzęda,Firek,Drabik,KożmikBanik.