U-17: Świetny występ na turnieju halowym

Juniorzy młodsi Pcimianki do turnieju halowego wystawili dwie drużyny. Ostatecznie obydwie drużyny awansowały z drugich miejsc do finałów. Pcimianka II Pcim w pierwszym spotkaniu ograła Karpaty Siepraw 2:0 po bramkach Banika. Następnym rywalem był sąsiad zza miedzy, czyli Szczebel Lubień, którego Pcimianka gładko ograła 4:0, trzy bramki trafił Banik, jedną Kolbiarz. W następnych spotkaniach, czyli ze Skalnikiem Trzemeśnia i Orłem Myślenice posypał się grad bramek, ale oba spotkania udało się wygrać, jedno 5:2, drugie 6:3. Siedem bramek Banika, dwie Kolbiarza, po jednej Mizery i Mirka i Pcimianka zameldowała się na pozycji lidera. W ostatnim spotkaniu niestety zespół uległ Dalinowi Myślenice 1:3 przez co spadł na drugie miejsce w tabeli, a jedyną bramkę zdobył Kolbiarz.

Pcimianka I Pcim turniej zaczęła od mocnego akcentu, a konkretniej wygranej 3:0 z gospodarzem, Karpatami Siepraw. Hat-tricka w tym meczu skompletował Leśniak. Drugie spotkanie zakończyło się blamażem o którym piłkarze chcieliby jak najszybciej zapomnieć, bo porażka 0:3 z Orłem była bardzo bolesna. Nieoczekiwanie Gościbia Sułkowice również pokonała Pcimiankę, tym razem w wymiarze 5:2, a dwie bramki strzelił Leśniak. W ostatnim spotkaniu o wszystko Pcimianka rozjechała Pasternik Ochojno 4:0 po dwóch bramkach Leśniaka oraz po jednej Drabika i Kowalcze. Ostatecznie 6 punktów starczyło na drugie miejsce.

Finały zostaną rozegrane za dwa tygodnie,

Pcimianka II Pcim: Łukasz Gaudyn, Piotr Stawowy, Miłosz Ciężkowski, Daniel Mirek, Maciej Mizera, Piotr Kolbiarz, Maciej Banik, Dariusz Firek.

Pcimianka I Pcim: Miłosz Mucha, Jakub Kozak, Jarosław Kowalcze, Artur Leśniak, Artur Koźmik, Michał Dziadkowiec, Kamil Drabik.