U19: Zwycięstwo Juniorów Starszych z SMS-em Kraków w pierwszym meczu barażowym !!!

Podopieczni trenera Marka Marszalika wczoraj przystąpili do pierwszego meczu barażowego, w którym to pokonali SMS Kraków 3:2. Bramki  dla Czarno - Czerwonych zdobyli Pandyra Daniel, Piotr Kolbiarz i Maciej Banik. W najbliższą środę o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie rewanżowe, mamy nadzieję, że również udane dla naszych Juniorów Starszych.

SMS Kraków - KS Pcimianka 2:3 /Pandyra D, Kolbniarz, Banik/

KS Pcimianka: Gaudyn, Flig, Pandyra K, Stawowy, Bartosz - Mirek, Mizera, Pandyra D, Gondko, Kolbiarz - Banik oraz Leśniak, Leżański, Wojdyła, Kozak, Olszanicki, Janas.

Mecz z zespołem SMS-su Kraków nie rozpoczął się dobrze dla Czarno - Czerwonych. Już w pierwszej minucie gospodarze zdobyli bramkę dającą prowadzenie. Długim podaniem pozwolili się zaskoczyć defensorzy Pcimianki i mieliśmy 0:1. Do wyrównania doprowadził szybko Pandyra Daniel trafiając "po długim" w sytuacji sam na sam z golkiperem Krakowian. Nie minęła dłuższa chwila, a kolejny błąd w szykach obronnych sprawił, iż znów juniorzy musieli gonić wynik. Do ponownego wyrównania doprowadził Kolbiarz Piotr strzelając bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Limit błędów defensywy z Pcimia został wyczerpany, toteż więcej bramek SMS już nie zdołał dopisać na swoje konto.

W drugiej odsłonie spotkania Czarno - Czerwoni zagrali już lepiej i to oni przejęli inicjatywę. Dobra zmianę dał Jakub Kozak, który zaliczył asystę, idealnie dogrywając z bocznego sektora do Macieja Banika. Ten w dogodnej sytuacji zamienił podanie na bramkę. Wynik meczu mógł być bardziej okazały gdyby udało się wykorzystać więcej świetnych ku temu okazji. Niestety zabrakło skuteczności.

Na mecz rewanżowy już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Kibiców do Pcimia w najbliższą środę o godzinie 17:30. Mamy nadzieję, że tego dnia wspólnie będziemy mogli świętować historyczny awans do Małopolskiej Ligi Juniora Starszego!

Sukcesy naszych Juniorów Starszych nie były by możliwe gdyby nie finansowe wsparcie Wójta Gminy Pcim - Pana Piotra Hajduka oraz Radnych Gminy Pcim - w szczególności Pana Piotra Sadowskiego, Dariusza Hodurek oraz Mariana Dziadkowiec za co z serca dziękujemy.

Mocy dostarcza nam również:
Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianka Pcim