San Wierzawice Gospodarze

Wierzawice

Zbigniew Dec Trener

22.09.2014

Po nieco dłuższej przerwie wracamy na ligowe boiska. Nowy sezon, a wraz z nim - nowe oczekiwania, plany i marzenia. Rozgrywki 2014/2015 przyniosą niewątpliwie mnóstwo emocji. Licząca 12 drużyn „B” Klasa IV grupy Stalowa Wola jest bardzo wyrównana i ciężko jest wskazać na starcie faworyta do awansu.

Chrapkę na „A” klasę ma niewątpliwie kilka zespołów. Kto będzie się cieszył a kto smucił na koniec sezonu? Przekonamy się za kilka miesięcy.

Pierwsza kolejka przyniosła hitowe starcie – „San” Wierzawice podejmował na własnym stadionie „Jodłę” Przychojec. Spotkanie to przyniosło sporo emocji i co najważniejsze – 3 punkty dla podopiecznych Zbigniewa Deca. Bramki strzelili niezawodni: Dominik (x 2) i Krzysztof Plichta.

Zwycięstwo na terenie rywala pokazało, że „Jodła” będzie jednym z zespołów, które mogą i powinny rządzić na ligowych boiskach. Kibice z całą pewnością będą oczekiwać na kolejne mecze w wykonaniu swoich ulubieńców.