Autor:

gmichal88

Utworzono:

16.08.2022

Okazałe zwycięstwo u beniaminka Amatora Paszyn . Od początku meczu obie ekipy badały swoje możliwości. Gospodarze nie mieli żadnej groźnej sytuacji, która mogłaby doprowadzić do straty bramki. W 14 minucie Dutka jest faulowany i mamy rzut karny. Kozioł pewnie strzela i jest prowadzenie. W 33 minucie znowu akcja Marcina i dobitka Bałuta. Prowadzimy już 2:0. W drugiej połowie na początku kontrolujemy grę ale później oddajemy pole trochę gospodarzom. Drużyna gospodarzy dokonała zmian i radzili sobie lepiej. Jednak ich akcje nie były groźne. Libera łapał wszystko. Skupiliśmy się na kontrach. W 83 i 88 minucie dwie groźne akcje wykończył Darek i wygrywamy 4:0. Dziękujemy bardzo gospodarzom za dobre spotkanie.