Autor:

gmichal88

Utworzono:

06.10.2015

W niedzielnym spotkaniu nie było niespodzianki i Nasi seniorzy pewnie pokonali przyjezdnych z Kwiatonowic 6:2. Strzelanie już w 7 minucie zaczął Kozioł po dośrodkowaniu od śmigacza z prawej strony wzdłuż bramki. Graliśmy coraz pewniej stwarzając sobie dużo sytuacji. Kolejną udało się wykorzystać po raz pierwszy w tym spotkaniu Mateusz Michalec. Kilkanaście minut później po stracie w środku pola przeciwnicy zagrali szybko do napastnika, który zgrał wzdłuż bramki. Tam czekał kolejny przecinik lecz nie udało mu się celnie uderzyć głową, gdyż z interwencją zdąrzył pewnie broniący Dziki. Niestety piłka odbiła się prosto do niego i kolejne uderzenie tym razem z nogi było celne. Po kolejnym zagraniu ręką tym razem w polu karnym przez zawodnika przeciwników sędzia odgwizdał rzut karny. Strzał Grajewskiego został obroniony lecz piłka wylądowała prosto pod jego nogami co z zimną krwią wykorzystał technicznym strzałem po dłuższym słupku bramki.
Zaraz po przerwie sytuację sam na sam na bramkę zamienił Michalec. W ciągu kolejnych 15 minut miał on jeszcze 2 sytuację sam na sam lecz bramkarz był albo niepokonany albo piłka trafiała w słupek. Sytuacje się zemściły, gdy pomocnik przeciwników będąc niepilnowany w środku pola posłał mocną piłkę w stronę bramki. Strzał okazał się na tyle doskonały, że piłka wylądowała zaraz pod poprzeczką Naszej bramki. Michalec jeszcze w dwukrotnie poknał tego dnia bramkarza. W 80 i 86 minucie i spotkanie rozstrzygnięte zostało na Naszą korzyść.
Kolejny mecz już w niedzielę w Smerekowcu. Zapraszamy.

Skład: Dziki K - Bochnia, Gancarz M, Rewiś, Zając - Śmigacz, Grajewski, Rutana, Gancarz P - Kozioł, Michalec M
Ponadto zagrali: od 55' Pacyna, od 65' Michalec D, od 80' Kosiba.
Bramki: Kozioł, Michalec M x4, Grajewski.

Zdjęcia: Angelika Druciak