Autor:

gmichal88

Utworzono:

25.04.2016

W niedzielę 24 kwietnia podejmowaliśmy na swoim obiekcie drużynę Olimpijczyka Racławice. Spotkanie można było nazwać Derbami Gminy Biecz. Obydwie drużyny miały po 22 punkty przed tym spotkaniem. Drużyna z Biecza zaczęła bardzo zmotywowana i już w 8 minucie po dośrodkowaniu Kosiby z lewego skrzydła piłkę przyjął Rutana i umieścił piłkę w siatce. Cały czas stwarzaliśmy groźne sytuacje na co przeciwnik odpowiadał paroma kontratakami. W 17 minucie Kozioł wykorzystał zamieszanie w polu karnym i wbił piłkę do bramki. Rywale grali zacięcie. W efekcie ich dwóch zawodników ujrzało po żółtej kartce. W 35 minucie rzut wolny dla Nas około 25 m od bramki. Stróżyk uderzył obok muru. Nie był to mocny strzał lecz piłka jeszcze skozłowała przed bramkarzem, otarła mu się o ręce i wpadła. Rywale odpowiedzieli pod koniec meczu strzałem z 25 m po długim słupku. Wędrychowicz już miał prawie piłkę na ręce ale była zbyt śliska aby ją odbić.

Już po kilku minutach drugiej połowy byliśmy świadkami drugiej bramki Rutany. W 52 minucie Śmigacz dośrodkowywał piłkę z rzutu rożnego. Tomek mocno przyłożył głowę i uderzył po krótkim słupku. Mogliśmy znacznie podwyższyć rezultat lecz nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji „sam na sam” z bramkarzem. W 83 minucie przeciwnik wchodzi wślizgiem w nogę Stróżyka w polu karnym. Rzut karny. Do piłki podchodzi Nasz bramkarz. Delikatnym strzałem w lewą dolną część bramki pokonuje swojego kolegę po fachu. 5:1 dla Biecza. Już nic nie było w stanie zagrozić wynikowi meczu. Jeszcze pod koniec meczu Racławicom udało się strzelić z lewego rogu bramkę. Mecz skończył się wynikiem 5:2 i wysunęliśmy się na prowadzenie w tabeli zaraz przed Szymbarkiem. Następny mecz w niedzielę w Kwiatonowicach. Serdecznie zapraszamy.