Autor:

gmichal88

Utworzono:

09.05.2016

W niedzielnym spotkaniu drużyny seniorów Podhalanina podejmowaliśmy Torcidę Smerekowiec. Mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóźnieniem, gdyż goście czekali na zawodników, aby skompletować drużynę. Udało im się "uzbierać" tylko 7 zawodników. Mecz nie mógł być wyrównany. Przeciwnik nie stwarzała drużynie Biecza żadnego zagrożenia. W 5 minucie po raz pierwszy do siatki trafił Kozioł. Chwilę później odbitą piłkę w polu karnym mocno i pewnie uderzył Dyda. Kolejną bramkę zdobywa Kozioł w 12 minucie po pięknym strzale głową. Na 4:0 podwyższył Zając mocnym uderzeniem z lewej nogi. Jeszcze piłka odbiła się od obrońcy i wpadła do siatki. Przy 5 bramce do strzału z przewrotki składał się Rutana. Uderzył tak, że piłkę przejął Próchnicki i mocno zagrał do Kozioła, który dołożył nogę i ustalił ostateczny wynik spotkania. Chwilę później zawodnik Smerekowca złapał kontuzję i sędzia w 25 minucie meczu musiał zakończyć spotkanie przy stanie 5:0 dla Biecza.

Już za tydzień zaczyna się faza play-off i rozgrywamy pierwszy mecz u siebie ze Staszkówką, która dwa ostatnie swoje spotkania wygrała bardzo wysoko. Zapraszamy do kibicowania!!!