Autor:

Admin

Utworzono:

18.06.2016

W pierwszym meczu sezonu 2014/2015 nasza drużyna mierzyła swoje siły w Golczowicach z miejscowym LZS-em. Ciężko było przed spotkaniem wskazać faworyta gdyż gospodarze w poprzednim sezonie rywalizując w grupie brzeskiej niemal do końca walczyli o awans do A-klasy. Jak to jednak zwykle bywa wszystko zweryfikowało boisko. Od początku Bongiści starali narzucić się swój styl gry i trzeba przyznać, że to się udało. Wynik spotkania otworzył Miga, zdobywając swoją pierwszą, oficjalną bramkę w barwach Bongo. Po kilkunastu minutach w dość przypadkowych okolicznościach napastnik gospodarzy doprowadził do wyrównania, ładnym, technicznym uderzeniem. Na odpowiedź Bongistów nie trzeba było długo czekać i już po 3 minutach ponownie na prowadzenie wyprowadził nas Czech. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem podopiecznych Sikorskiego w stosunku 2:1.Drugie 45 minut to już zupełna dominacja naszego zespołu. Gospodarze nie byli w stanie przeciwstawić się huraganowym atakom i tracili kolejne bramki. Hat-trickiem klasycznym popisał się Czech, tym samym zaliczając 4 trafienia na początek sezonu, a kolejne bramki dołożyli Paweł Ploch oraz grający "dla cioci" Swendrowski. Cały mecz zakończył się wynikiem 1:7 co na pewno cieszy karczowskich kibiców jednak przed nami kolejne spotkanie, z nieprzyjemny rywalem ze Sławic, na które gorąco zapraszamy!