Autor:

Admin

Utworzono:

18.06.2016

Po raz pierwszy w historii mierzyliśmy swoje siły w meczu oficjalnym z Ligotą Tułowicką. Od pierwszego gwizdka sędziego inicjatywę przejęli podopieczni Sikorskiego jednak słabo tego dnia dysponowany Kopczyński popełnił dwa błędy w pierwszej połowie i dwukrotnie Bongiści musieli gonić wynik. Bramka na 2:2 padła w ostatnich minutach pierwszej połowy, której bohaterem na pewno był Widacha, zdobywca obu bramek. Druga odsłona meczu to pokaz siły naszego zespołu, a gospodarze z każdą kolejną minutą tracili ochotę do gry. Tym samym festiwal strzelecki urządzili sobie Bongiści zdobywają 5 bramek. Warto odnotować kolejną bramkę najskuteczniejszego obrońcy B-klasy Plocha, dublet Czecha, pierwszą bramkę w tym sezonie Stopki oraz gola Swendrowskiego, 18 sekund po wejściu na boisko. Pewne i zasłużone 3 punkty wywiezione z Ligoty Tułowickiej, brawo Panowie!