Victoria II Chróścice Gospodarze

Mariusz Sierpiński Trener
Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny

18.06.2016

Niedzielny mecz w Chróścicach mógł podobać się licznie przybyłej widowni z Karczowa. Pierwsza połowa od zdecydowana przewaga naszej drużyny jednak tempo rozgrywanych akcji nie powalało z nóg i pomimo ogromnej przewagi w posiadaniu piłki Bongiści tylko raz pokonali bramkarza miejscowych. Po uderzeniu z rzutu wolnego, w ładnym stylu, piłkę sparował Kopczyński. W walce o piłkę z dwoma przeciwnikami lepszy okazał się Owczarek, który popędził z piłką kilkadziesiąt metrów po drodze mijając kilku rywali, a następnie podał do Kieliana, który wyłożył piłkę Stopce i w ten oto sposób padła jedyna bramka w pierwszych 45 minutach. Druga połowa niewiele różniła się od pierwszej, przewagę posiadali gracze z Karczowa, ale jeden błąd Winsze, a następnie ręka w polu karnym Bąka sprawiły , że gospodarze otrzymali prezent w postaci rzutu karnego, który bezlitośnie wykorzystali, jednocześnie łamiąc daszek w czapce Kopczyńskiego :). Po stracie bramki Bongiści przyśpieszyli grę i w końcu obudził się Czech, który wykorzystał podania Kieliana oraz rezerwowego Swendrowskiego i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo w 6 meczu z rzędu, a sam ma już na koncie 20 bramek w 10 rozegranych spotkaniach!