Autor:

Admin

Utworzono:

18.06.2016

Mecz przedostatniej kolejki sezonu 2015/2016, w którym Bongiści podejmowali LKS Chmielowice był jednostronnym widowiskiem. Goście przez całe 90 minut stworzyli tylko jedną dogodną okazje do zdobycia bramki, której i tak nie potrafili wykorzystać. Nasz zespół pomimo wielu osłabień prezentował się całkiem dobrze stwarzając wiele sytuacji pod bramką rywala, ale ponownie zawodziła skuteczność. W pierwszej połowie jedyną bramkę zdobył Chwaliński, skutecznie egzekwując rzut wolny, który sam wywalczył. Druga połowa to wciąż przewaga Bongistów, którzy dodatkowo przez ostatnie 30 minut musieli grać w 10 gdyż kontuzjowany boisko opuścił Polikowski. Nie zraziło do jednak podopiecznych Sikorskiego, którzy zdobyli drugiego gola, tym razem autorstwa Malinowskiego. Mecz zakończył się najniższym, możliwym wymiarem kary dla Chmielowic, a więc 2:0.