Bongo Karczów Gospodarze

Mariusz Sierpiński Trener
Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny

19.06.2016

Niedzielny mecz, w którym Bongo podejmowało zespół z Niewodnik zakończył się pełnym sukcesem naszego zespołu. Już po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 5:0, a łupem bramkowym podzielili się Sebastian Czech, Paweł Owczarek oraz Mateusz Toczek, który strzelił swoją premierową bramkę w barwach Bongo. Goście praktycznie nie istnieli w tej części gry i tylko dwukrotnie znaleźli się w naszym polu karnym. Druga część meczu to już trochę festynowe granie. Najpierw na 6:0 podwyższa S.Czech po świetnie rozegranym rzucie wolnym i asyście Owczarka. Później zaczęły się dziać rzeczy dziwne i dziwniejsze. Najpierw sprowokowany Toczek otrzymał czerwoną kartkę, a następnie debiutujący w oficjalnym meczu Bongo Ariel Kopczyński popełnił dwa błędy i sprezentował gościom dwie bramki, na które na pewno nie zasłużyli, ale w końcu piłka nożna to gra błędów! Najważniejsze, że 3 punkty zostały w Karczowie, a dystans do czołówki został utrzymany.