Autor:

Admin

Utworzono:

20.06.2016

W zaległym meczu 21 kolejki nasza drużyna zmierzyła się na wyjeździe z LZS-em Wrzoski. Te derbowe pojedynki zawsze dostarczają ogromnych emocji i nie inaczej było tym razem. Pierwsze minuty spotkania to totalna dominacja Bongistów. Już w pierwszej akcji meczu minimalnie pomylił się Owczarek. Następnie świetnych sytuacji nie wykorzystali: S.Czech, Chwaliński, Burzyk, Stopka oraz Owczarek. Tak na prawdę po 30 minutach mecz mógł być zakończony. W końcu jednak wynik spotkania otworzył S.Czech po ładnej akcji z Owczarkiem. Tymczasem zamiast kolejnych bramek dla naszego zespołu to gospodarze doprowadzili do wyrównania. Na przerwę jednak schodziliśmy prowadząc 2:1 gdyż parę minut przed końcem tej części gry fantastyczną bramkę zdobył ponownie Czech. W drugiej odsłonie meczu było jeszcze więcej walki, ale już mniej sytuacji podbramkowych. Najlepszą zmarnował Stopka, który z kilku metrów trafił piłką w poprzeczkę. Pewnie bronił Dworakowski, nasza obrona była czujna, pomocnicy harowali na całej szerokości boiska, a napastnicy raz po raz niepokoili obronę gospodarzy. To wszystko spowodowało iż w meczu na szczycie górą byli Bongiści, tym samym udanie rewanżując się Wrzoskom za jesienną porażkę.