Autor:

Admin

Utworzono:

23.06.2016

Mecz w Stobrawie od początku prowadzony był pod dyktando gości jednak w ostatecznym rozrachunku obie ekipy podzieliły się punktami. W pierwszych 20 minutach na bramkę gospodarzy sunął atak za atakiem, niestety bez efektu bramkowego. Naszym zawodnikom zdecydowanie brakowało zimnej krwi lub po prostu gubiła ich nonszalancja. W odpowiedzi po jednej z nielicznych kontr napastnik Stobrawy przy odrobinie szczęścia pokonuje Adamczyka i niespodziewanym wynikiem 1:0 kończy się pierwsza połowa. Druga odsłona meczu rozpoczęła się znakomicie dla Bongistów. Pełna mobilizacja oraz szybsze wymiany piłki pozwoliły na rozmontowanie obrony gospodarzy i w przeciągu 5 minut Bongo wyszło na prowadzenie. Bramkę wyrównującą zdobył niezawodny Sebastian Czech, a na prowadzenie wyprowadził nas najskuteczniejszy zawodnik poprzedniego sezonu Malinowski. Kolejne minuty do pełna kontrola meczu przez podopiecznych Lewickiego i kolejne zmarnowane sytuacje podbramkowe co niestety zemściło się w 92 minucie...Gospodarze wywalczyli rzut rożny, który zamienili na bramkę wyrównującą i tym samym mecz zakończył się wynikiem 2:2 co na pewno, patrząc na grę przez 90 miunt, jest wielkim sukcesem gospodarzy.