Paweł Gruca

Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny
Krystian Lewicki Trener

23.06.2016

Ostatni mecz rundy jesiennej w Golczowicach został rozegrany w ciężkich warunkach. Spora ilość zalegających liści sprawiła, że boisko bardziej przypominało plac zabaw w gminie Kraszewice i brakowało tylko dzieci. Chociaż z drugiej strony kilku graczy gospodarzy świetnie się odnalazło w tej rzeczywistości i było widać gołym okiem, że tęsknią za "Domowym przedszkolem" :). Od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego Bongiści zdecydowanie dominowali na boisku i urządzili sobie istny festiwal strzelecki, a rywale tylko średnio nastawionym celownikom naszych piłkarzy zawdzięczają, że nie zanotowali wyniku dwucyfrowego. W naszym zespole po raz kolejny błysnął Malinowski autor 4 trafień, dobrą zmianę zaliczył Śliwiński, który po wejściu na boisko zaliczył asystę oraz zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Kolejne gole dołożyli Kubas oraz S.Czech. Mecz zakończył się wynikiem 0:7 co pozwala wciąż zachować szanse na awans dla naszego zespołu, a gospodarze mają nad czym rozmyślać przez długie zimowe wieczory.