Bongo Karczów Gospodarze

Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny
Krystian Lewicki Trener

28.06.2016

Mecz ze spadkowiczem Polonią Karłowice nie zawiódł oczekiwań wszystkich kibiców zgromadzonych w upalne popołudnie na boisku w Karczowie. Co prawda początek spotkania to były typowe piłkarskie szachy jednak zdobyta bramka przez Malinowskiego "rozruszała" zawodników obu drużyn. W 31 minucie kontuzji doznał nasz lewy obrońca Kufel, którego zastąpił Bąk. W pierwszej połowie padły jeszcze dwie bramki. Najpierw na 2:0 podwyższył Śliwiński, a później po błędzie Adamczyka kontaktowego gola strzelił napastniki gości. Początek drugiej części gry to lekka przewaga Polonii i po kilku minutach Adamczyk kapituluje po raz drugi, a wynik brzmi 2:2. Gospodarze jednak nie zamierzają stracić punktów i biorą się ostro do roboty. Najpierw Malinowski uderzeniem "z pinokia" wyprowadza ponownie Bongistów na prowadzenie, a później S.Czech podwyższa wynik na 4:2. Poloniści w końcówce meczu zdobywają kontaktową bramkę jednak odpowiedź gospodarzy była piorunująca i za sprawą Owczarka mecz kończymy zwyciężając 5:3.