MuszkiewicZ

Utworzono:

11.11.2016

W końcu udaje nam się wygrać!
Była to dzisiaj czwarta kolejka, a nasz zespół udał się na swój trzeci mecz (w 2 kolejce pauzowaliśmy)do Rudnika. Wiedzieliśmy już przed meczem, że rywal jest w naszym zasięgu i z wiarą w zwycięstwo wybiegliśmy na boisko. Mecz rozpoczął się dla nas fatalnie, ponieważ już po około 10 minutach przegrywaliśmy już 2:0.Po drugiej bramce drużyna się w końcu obudziła i nasza gra zaczęła wyglądać o wiele lepiej. Efektem zdecydowanych ataków było zdobycie 3 bramek! (pierwszych dla naszej drużyny w tym sezonie) i zejście na przerwę z prowadzeniem 3:2.Na drugą połowę wyszliśmy z nadzieją obrony tego korzystnego wyniku. Ta część spotkania wyglądała jeszcze lepiej niż pierwsza. To nam tym razem udało się zdobyć szybkie 2 bramki po rzucie rożnym oraz kontrataku i przy wyniku 5:2 nasza gra się uspokoiła. Do końca meczu już większych emocji nie było. Chociaż padły jeszcze 4 bramki (po dwie dla każdej drużyny)to mieliśmy ten mecz pod kontrolą już do samego końca.
Teraz cieszymy się z wygranej oraz pracujemy przez ten tydzień na treningach, ponieważ już w następną niedzielę na własnym stadionie podejmujemy drużynę UNII Wilkołaz. Chcemy powalczyć również i w tym spotkaniu, ponieważ rywal nie błyszczy formą w tym sezonie i ma zaledwie 1 punkt,a więc szanse na zwycięstwo są duże i bardzo zależy nam na tej wygranej.

Zapraszamy ! Niedziela godz. 15:00 w Popkowicach ! Ten mecz trzeba po prostu zobaczyć !