Perła Borzechów Gospodarze

Mateusz Fic Trener

MuszkiewicZ

11.11.2016

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy zaległy mecz z ostatniej kolejki. Był to wyjazd do Borzechowa na mecz z ostatnią w tabeli Perłą. Wydawać by się zatem mogło, że może być to w miarę możliwości łatwy dla nas mecz, ponieważ byliśmy na 7 miejscu przed tym spotkaniem. Nic bardziej mylnego - Perła postawiła trudne warunki i co martwi - przez większość meczu przeważała nad naszym zespołem, z wyjątkiem końcówki, która należała do nas w stu procentach.
Pierwsza połowa odbyła się bez większej historii, większość czasu to my broniliśmy się przed atakami rywali, jednak najlepszą sytuację miał w tej części gry nasz zawodnik, ale piłka niestety odbiła się zaledwie od poprzeczki.
Druga część spotkania zaczęła się również od zdecydowanych ataków rywali, tym razem już z dużo lepszą skutecznością. Po 60 min spotkania było 2:0 dla gospodarzy, a jednym ze strzelców bramek był (jak się później okazało) gracz z rocznika 2003! Gratulujemy bramki i życzymy powodzenia w dalszej grze! Końcówka jednak należała zdecydowanie dla nas. Byliśmy podrażnieni stratą bramek, a także wiedzieliśmy, że ten mecz jest w naszym zasięgu jak najbardziej, zwłaszcza że rywale w końcowej części gry robili wiele błędów oraz zbytnio się odkryli. Otóż po dośrodkowaniu z prawej strony piłka trafia pod nogi naszego nieobstawionego przez rywali zawodnika, który pewnym strzałem pokonuje bramkarza rywali. Po paru minutach nasz zespół wyprowadza szybki kontratak. Długa piłka pozwala naszemu napastnikowi wyjść sam na sam z golkiperem drużyny przeciwnej, który zostaje minięty i formalność w postaci uderzenia do pustej bramki zostaje spełniona. Mieliśmy potem jeszcze parę sytuacji, lecz nie udało zdobyć się kolejnych bramek.
Z perspektywy sytuacji boiskowej ten remis nas cieszy i wcale nie zamierzamy narzekać na ten 1 zyskany punkt. Staramy się teraz jak najszybciej zregenerować, ponieważ za mniej niż 48 godzin rozegramy następne spotkanie, tym razem w ramach 11 kolejki ligowej. Naszym rywalem będzie 3 w tabeli Tęcza Kraśnik. Zapraszamy na boisko do Popkowic na sobotę na godz. 13:00 !! :D