LKS RUCH Popkowice Gospodarze

Mateusz Fic Trener

MuszkiewicZ

11.11.2016

Już dwa dni po ostatnim, zaległym meczu w Borzechowie, czekało dzisiaj na nas spotkanie z trzecią w tabeli Tęczą Kraśnik.W przypadku zwycięstwa to my wskakiwaliśmy na najniższy stopień podium. Aura przez całe spotkanie nie rozpieszczała zawodników, lecz spotkanie się odbyło. Warunki na boisku były ciężkie, grząska i mokra murawa oraz ciągle padający deszcz.
Pierwsza połowa odbyła się bez większej historii, z wyjątkiem kilku naszych ciekawie skonstruowanych akcji. Brakowało jednak wykończenia.
W drugą połowę weszliśmy bardzo zmotywowani, ponieważ wyraźnie było widać, że rywal nie gra najlepiej i ten mecz jest do wygrania.Decydujące dla losów całego spotkania okazało się 10 minut w środku drugiej połowy. W tym czasie wyprowadziliśmy trzy świetne akcje, z których każda kończyła się zdobytą bramką.W końcówce dalej to my atakowaliśmy rywala, jednak więcej bramek już nie było.
Udało się wygrać spotkanie oraz osiągnąć postawiony przed meczem cel, czyli awansować dzięki zwycięstwu na trzecie miejsce w tabeli !
Już za tydzień jedziemy do Chodla na mecz z miejscowym Sygnałem,który jest kilka pozycji niżej od nas w tabeli. Jest to więc kolejna świetna okazja na zdobycz punktową oraz na odskoczenie na parę punktów innym zespołom, ponieważ środek tabeli jest niezwykle spłaszczony i każdy punkt jest na wagę złota !