Autor:

john_5

Utworzono:

07.05.2018

W meczu 20 kolejki B-klasy pokonaliśmy u siebie zespół Skawy Witanowice 2:1. W 15 minucie zawodnik gości Gacek urwał się Naszym obrońcom i w sytuacji sam na sam nieoczekiwanie wyprowadził Skawę na prowadzenie. W 39 minucie Adrian Kajfasz zaskoczył golkipera Skawy Gałuszkę strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego i tym samym doprowadził do remisu. Warto wspomnieć, że to już druga tak strzelona bramka w tej rundzie, wcześniej w taki sposób Adrian pokonał bramkarza Woźnik. W 65 minucie nieporozumienie między obrońcami, a bramkarzem Witanowic wykorzystał Ciemiera i skierował piłkę do pustej bramki. W 74 minucie po faulu na Ciemierze sędzia podyktował rzut karny, którego niestety nie wykorzystał Kajfasz. Po dwóch porażkach z rzędu przyszło w końcu przełamanie i Bachowice zdobyły 3 punkty, w czym na pewno pomogła dobra atmosfera na trybunach i obecność licznej grupy kibiców zarówno gospodarzy jak i gości.