Autor:

tomzmuda

Utworzono:

01.07.2022

Czym dalej, tym gorzej. Tym razem nie strzeliliśmy nawet honorowej bramki, a powinniśmy stracić 4-5. Na nasze szczęście bardzo dobrze i szczęśliwie bronił Krystian Krawczyk. Również napastnicy GKS razili nieskutecznością - w 10 minucie jeden z nich z 2-3 metrów nie potrafił wepchnąć futbolówki da naszej bramki po tym jak nasz bramkarz odbił piłkę po strzale w sytuacji sam na sam. W 12 minucie gospodarze wykonywali rzut wolny z lewej strony pola karnego, około 17 metrów od bramki. Lekki strzał nad murem łapie pewnie Krawczyk. Dwie minuty później broni strzał z dystansu. W 17 minucie GKS marnuje okazję sam na sam strzelając z kąta obok bramki. W 19 minucie nasz jedyny celny strzał w meczu omal nie przyniósł nam prowadzenia. Michał Dąbkowski minął kilku przeciwników lewym skrzydłem i oddał bardzo ładny strzał po ziemi. Bramkarz ze Strzegowa końcami palców sparował piłkę na słupek, a ta ostatecznie opuściła plac gry na rzut rożny. W 22 minucie w sytuacji sam na sam na wprost bramki gospodarze strzelają wprost w naszego bramkarza. Jeszcze w 26 Krawczyk łapie lekki strzał. Wydaje się, że mamy opanowana sytuację. W 29 minucie na boisku pojawia się spóźniony Bartosz Półkoszek (usprawiedliwiony), gdy tuż przed przerwą w niegroźnej sytuacji Adrian Kędzierski przyjmuje piłkę ręka w polu karnym. Gospodarze ochoczo wykorzystują nasz prezent - 1:0. Po przerwie nie ma już klarownych sytuacji na strzelenie bramek, z wyjątkiem 42 minuty, kiedy to GKS wykonywał rzut rożny pod naszą bramką. Niepilnowany zawodnik gospodarzy ("śpiący" Patryk Materski) spokojnie umieścił piłkę w bramce - 2:0. W drugiej połowie oprócz kiksów odnotowałem tylko pudło z narożnika pola karnego piłkarza GKS (56'), Minimalnie niecelny strzał (tuż nad poprzeczką) Półkoszka z 40 metrów (67') i lekki strzał z wolnego obroniony przez Krawczyka (70').