Nafta Kryg Gospodarze

Dariusz Jodłowski Kierownik drużyny

frzepiela19

14.04.2019

TWIERDZA KRYG ZDOBYTA PO CIĘŻKIEJ WALCE.

W niedzielę 14 kwietnia nasza drużyna rozegrała mecz w ramach 15 kolejki Gorlicko-Nowosądeckiej A-Klasy. Naszym rywalem był lider tych rozgrywek LKS Kobylanka. Obie drużyny wyszły do meczu bardzo skoncentrowane. Między słupki gospodarzy powrócił po 3 meczach pauzy kapitan Bartłomiej Stróżyk. Obie drużyny walczyły dzielnie przez cały mecz. Drużynę gospodarzy niejednokrotnie ratowały wspaniałe interwencje Bartłomiej Stróżyk, ale także postawa zmotywowanej do walki drużyny. Nafciarze zagrali bardzo dobre spotkanie, niestety w 85 minucie jeden z zawodników drużyny przeciwnej zdołał pokonać bramkarza i "Twierdza Kryg" została po raz pierwszy w tym sezonie zdobyta.

Wierzymy, że już za dwa tygodnie wrócimy na dobrą passę meczów u siebie ;) Tymczasem zapraszamy wszystkich na Derby Gminy Lipinki! LKS Wójtowa - LKS NAFTA KRYG, które odbędą się w Wielką Sobotę o godzinie 11:30 na stadionie w Wójtowej.