Autor:

Lisek14

Utworzono:

14.09.2014

Juniorzy Strażaka Mokrzyska oraz Sokoła Borzęcin przegrali sobotnie spotkanie z Iskrą Tarnów.

Mecz w pierwszej połowie był dosyć wyrównany, lecz głównie toczył się pod bramką gospodarzy. Pierwszą bramkę w spotkaniu strzelili zawodnicy Iskry, w około 20 minucie. W 40 minucie Andrzej Mika dostał bardzo kontrowersyjną czerwoną kartkę.

Po zmianie stron dwukrotnie trafiali zawodnicy miejscowych w około 60 i 70 minucie po dwóch składnych akcjach. Przyjezdni pod koniec spotkania próbowali doprowadzić do zmiany wyniku.

Skład : Kukiełka - Kurtyka(45' Wyczesany), Halik, Machalski, Prasoł(70' Pałach) - Woda, Lis, Minor, Mularz, Mika - Stolarz

Bramki :

1-0 Iskra 20' - miejscowi dobrym podaniem uwolnili prawe skrzydło i trafiają gola.
1-1 Minor 30' - rzut wolny, po dobrym dośrodkowaniu Stolarza, Minor głową pakuje piłkę do siatki.
2-1 Iskra 60' - Długie podanie na prawą stronę za obrońców, zawodnik przyjmuje piłkę, podaje do środka, tam dobrze ustawiony zawodnik dokłada nogę i zmienia wynik spotkania.
3-1 Iskra 70' -Długie podanie na lewą stronę za obrońców, zawodnik przyjmuje piłkę, strzela na długi słupek i ustala wynik. -