Administrator Admin

Utworzono:

09.08.2020

Sobota 8 sierpnia Beskid Andrychów – LKS Jawiszowice 3:1 (1:1)
Bramki:0:1 Pitry rzut karny (8.), 1:1 Różycki (22.), 2:1 Karcz (53.), 3:1 Karcz (68.)

Składy:
Beskid Andrychów:Zaremba, Groń, Kapera, Tylek (żółta), Moskała, Koim (90. Zemła), Sobala (żółta), Kasiński, Karcz (90. Mizera), Kołodziej, Różycki (88. Budka).

LKS Jawiszowice:Smok, Pierlak (77. Jura), Kabara (żółta), Pitry, M. Płonka, Sitko (żółta), Herman, D. Płonka (77. Gąsiorek), Gibas (66. Wawak), Hałat, Korczyk. Trener: Przemysław Pitry.

LKS Jawiszowice strzelił pierwszy bramkę, lecz przegrał.

W pierwszej kolejce IV Ligi Grupy Zachodniej LKS Jawiszowice przegrał z Beskidem Andrychów 1:3. Mecz zaczął się jednak dobrze dla gości.

W 8. minucie sędzia zdecydował się na podyktowanie ,,jedenastki”. Wykorzystał ją Pitry. W 20. minucie Kołodziej wykonywał rzut wolny. Piłka dotarła do Różyckiego, który uderzył głową. Smok był na odpowiednim miejscu.

W 22. minucie gospodarze wyrównali. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Moskałę w polu karnym wytworzyło się zamieszanie. Najlepiej w nim zachował się Różycki. W 28. minucie Smok bardzo dobrze interweniował pry strzale z 30 metrów Kołodzieja.

W 42. minucie Hałat podał do Korczyka. Ten minimalnie chybił. W 44. minucie kolejny raz z dobrej strony pokazał się bramkarz LKS Jawiszowice. Z 30 metrów z rzutu wolnego uderzył Sobala. W 50. minucie trójkową akcję Hałata, M. Płonki i D. Płonki niewiele niecelnym strzałem zakończył ten drugi.

W 53. minucie Moskała przerzucił futbolówkę z lewej na prawą stronę do Koima, a ten podał ją do Karcza, który przelobował Smoka. W 68. minucie do piłki wrzucanej rzutu wolnego przez Moskałę doszedł Karcz i skierował ją do siatki. W 83. minucie dobrą okazję strzelecką miał Pitry, ale przerzucił piłkę nad poprzeczką.