Energa CUP 2017/18 – pierwsza kolejka za nami !!!

W minioną niedzielę wystartowała Halowa Liga Żaków – Energa CUP 2017/18. Hala Sportowa w Lubniu gościła sporą grupę kibiców każdej z drużyn.

Już w pierwszym spotkaniu pomiędzy Dalinem Myślenice a Pcimianką II Pcim padło sporo efektownych bramek, a kibice mogli podziwiać indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników. Dalin szybko wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał już do końca meczu. Emocji nie brakowało również w drugim spotkaniu. Zawodnicy Szkółki Piłkarskiej Didi Gol z Rabki Zdrój oraz Pcimianki I Pcim stworzyli ciekawe widowisko, strzelając bramkę za bramką. Czarno – Czerwoni dopiero w samej końcówce przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W kolejnych dwóch spotkaniach z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Raba I Dobczyce pokonując ABC Futbolu Skomielna Biała oraz UKS Topór Tenczyn, który pokonał Rabę II Dobczyce.

Po pierwszej serii spotkań liderem klasyfikacji najlepszych strzelców został zawodnik Pcimianki I Pcim – Kozak Oliwier z 8 bramkami.

Więcej informacji można również znaleźć na stronie głównej szkółka.pcimianka.pl w zakładce Energa CUP http://szkolka.pcimianka.pl/energacup/

Mocy dodaje nam:

Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianki Pcim